Hurtowania części 

Posiadamy hurtownie z oryginalnymi oraz zamiennymi częściami.
Posiadamy oryginalne programy marek pojazdów co uskuteczni w 100% dobór…

Zadzwoń do nas 794 616 414

Jeśli szukasz odpowiedniej części do swojego autobusu lub pojazdu zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką realizacje zamówienia i profesjonalne podejście do klienta.

Jesteśmy na rynku już kilkadziesiąt lat i doskonale wiemy, że dobra firma musi charakteryzować się kompleksowością usług, dlatego dysponujemy własną hurtownią części do autobusów, busów i autokarów. Wiemy, jak ważny jest czas w przypadku naprawy pojazdów firmowych, więc dysponujemy dużym asortymentem części na stanie. Części trudniej dostępne lub mniej spotykane sprowadzamy w porozumieniu z klientem. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno oryginalne, jak zamiennie części do autobusów poniższych marek:

  • solaris,
  • renault,
  • scania,
  • setra,
  • iveco,
  • man.

Klientom oferujemy dostęp do części zamiennych do autobusów, busów i autokarów oraz fachową konsultację i poradę w kwestii doboru oryginalnych części autobusowych i ich zamienników.

Jeśli szukasz odpowiedniej części do swojego pojazdu, zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność lub szacowany czas oczekiwania w razie potrzeby sprowadzania towaru. Staramy się dostarczać części zamienne lub oryginalne w czasie nie krótszym niż 24h, jednak zważywszy na to iż, nie zawsze części są dostępne, ten czas może się wydłużyć. Najlepszym rozwiązaniem, jest bezpośredni kontakt z naszą firmą by ustalić, czy dana część jest w tym momencie dostępna i w jakim czasie jesteśmy wstanie ją dostarczyć. Nasza hurtowania części zamiennych znajduje się w Krakowie, ale dostarczamy towar na terytorium całego kraju.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką realizację zamówienia i profesjonalne podejście do klienta.

Call Now ButtonZadzwoń 794616414