Usuwamy wgniecenia po gradobiciu bez lakierowania !

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi naprawami lakierniczymi. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu bez malowania. 

Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów, lakierników i blacharzy którzy korzystają z profesjonalnych zestawów do napraw lakierniczych. Usuwamy wgniecenia bez lakierowania samochodu. Zadzwoń do nas jeśli masz pytania lub chcesz się umówić na oględziny pojazdu lub chcesz uzyskać bardziej szczegółową ofertę.

Cena wyciągania wgnieceń bez lakierowania zależna jest od rodzaju i ilości wgnieceń. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej jak możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat wykonywanej usługi. Posiadamy profesjonalną i wielkogabarytową lakiernie gdzie możemy dokonać napraw wszelkich pojazdów w tym autobusów, autokarów, samochodów osobowych czy busów.

Serwis autobusów, autokarów i busów

Zakład Naprawy Autobusów Sp.J. jest firmą wywodzącą się z krakowskiej miejskiej komunikacji publicznej, której tradycje sięgają 1875 roku.

W listopadzie 1990 roku, decyzją Rady Miasta Krakowa, utworzono w wyniku przekształcenia Miejskiego Przedsiębiorstwa  Komunikacyjnego pięć Spółek Prawa Handlowego, a wśród nich Miejski Zakład Naprawy. Właścicielem Spółki (posiadającym 100% udziałów) została Gmina Kraków. Spółka zajmowała  się szeroko rozumianą naprawą autobusów, pojazdów samochodowych, regeneracją części zamiennych. Jej klientami stały się Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej i Państwowej Komunikacji Samochodowej z terenu całej Polski.W maju 1998 roku głównym udziałowcem Spółki została firma ANWA AUTO CENTRUM Sp. z o.o., a Miejski Zakład Naprawy Autobusów Sp. z o.o. zmienił nazwę na ANWA AUTO CENTRUM Sp. z o.o. kontynuując podstawowy profil działalności. W maju 1999 roku nastąpił kolejny etap przekształceń własnościowych, w wyniku którego powstał Zakład Naprawy Autobusów Sp.J.Obecnie realizujemy szeroki zakres usług serwisowych, skupiając się na naprawie autobusów i busów każdej wielkości. Gwarantujemy profesjonalne podejście do powierzonych prac, solidność oraz terminowość.

Zachęcamy do poznania szczegółowej oferty naszej firmy, a następnie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zadzwoń do nas 794 616 414

Centrum napraw powypadkowych

Jesteś właścicielem firmy transportowej i szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł skorzystać z usług naprawy busów lub autobusów? Szczególnie jeśli zajmujesz się transportem osób musisz zadbać o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników i klientów. Twoje auto wymaga renowacji, wymiany poszczególnych elementów? Miałeś nieszczęśliwą przygodę i Twój autobus, autokar lub bus potrzebuje lakierowania? Zgłoś się do nas!

Fachowo zajmiemy się:

– lakierowaniem całościowym busów, autokarów i autobusów,
– naprawą lakierniczą autobusów,autokarów i busów,
– renowacją i lakierowaniem poszczególnych elementów pojazdów

Nasze centrum napraw powypadkowych to miejsce, które skupia najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie oraz materiały i sprzęty wysokiej jakości. Nasz zakład składa się wielkogabarytowej lakierni, blacharni i hurtowni. Profesjonalnie zajmiemy się lakierowaniem całych autobusów lub poszczególnych części pojazdów, które wymagają renowacji z powodu wypadku lub korozji. Z powodzeniem obsłużmy klienta indywidualnego oraz przedsiębiorstwo, które szuka firmy obsługującej duże zlecenia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładne informacje.

Lakiernia wielkogabarytowa

Posiadamy lakiernię wielkogabarytową, która ze względu na swoje wymiary idealnie sprawdza się przy malowaniu wielkich elementów lub całych busów, autobusów, autokarów, jachtów, naczep, ciągników czy innych pojazdów wielkogabarytowych. Nasza lakiernia wielkogabarytowa znajduje się w Krakowie, ale świadczymy usługi malowania, lakierowania proszkowego lub renowacji na terytorium całej Polski.

W naszej lakierni pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy przygotują Twój pojazd do malowania. Oczyszczanie, konserwacja oraz przygotowanie podkładu do malowania proszkowego, jest po naszej stronie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w malowaniu i lakierowaniu autobusów, nasza usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

Prace realizują przeszkoleni pracownicy, którzy wyposażeni są w specjalne stroje malarskie – dzięki temu mogą oni wykonywać je w bezpiecznych warunkach..

Profesjonalna naprawa autobusów, busów i autokarów

Zakres usług realizowanych przez Zakład Naprawy Autobusów w Krakowie:

  • remonty kapitalne autobusów i busów
  • naprawa kratownic podwozia autobusów
  • wymiana podłogi przedziału bagażników i podłogi przedziału pasażerskiego
  • naprawy powypadkowe autobusów i busów
  • lakierowanie całopojazdowe autobusów i busów
  • lakierowanie uszkodzonych elementów nadwozia autobusów i busów
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie usuwać nawet najpoważniejsze awarie. Pracujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi, z wykorzystaniem sprawdzonych części zamiennych, dzięki czemu wykonujemy remonty i naprawy autobusów sprawnie, a jakość naszych prac stoi na bardzo wysokim poziomie.
Zakład Naprawy Autobusów w Krakowie zaprasza do współpracy wszystkich przewoźników, zarówno publicznych, jak i prywatnych z Małopolski i całego kraju.
Call Now ButtonZadzwoń 794616414